Порередній просмотр Консультацій

  • 201020

    Консультація 20.10.20

  • 131020

    Консультація 13.10.20

  • 061020

    Консультація 06.10.20

  • 290920

    Консультація 29.09.20

  • 220920

    Консультація 22.09.20

  • 150920

    Консультація 15.09.20

  • 080920

    Консультація 08.09.20

  • 010920

    Консультація 01.09.20

  • 250820

    Консультація 25.08.20

  • 180820

    Консультація 18.08.20

  • 110820

    Консультація 11.08.20

  • 050820

    Консультація 05.08.20

  • 290720

    Консультація 29.07.20 

  • 140720

    Консультація 14.07.20 

  • 070720

    Консультація 07.07.20 

  • 300620

    Консультація 30.07.20 

  • 230720

    Консультація 23.07.20  

  • 160620

    Консультація 16.06.20  

  • 090620

    Консультація 09.06.20  

  • 020620

    Консультація 02.06.20   

     

Консультація 20.10.20

300620

Податкова накладна зареєстрована більше ніж як 1095 днів назад, як бути з коригуванням до такої накладної?

Податківці не припиняють у своїх роз’ясненнях щодо норм п.192.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ, Кодекс) відмовляти платникам податку у праві на реєстрацію розрахунків коригування до зареєстрованих податкових накладних, з дня виписки яких пройшло 1095 днів, посилаючись на норми ст.102 ПКУ.

 

 

Консультація 13.10.20

300620

Щодо компенсації за невикористані дні додаткової соціальної відпустки одинокої матері

Працівниця на попередньому місці роботи не отримувала ні днів додаткової відпустки, ні компенсації при звільненні за невикористані дні такої відпустки за 2018р. Чи зобов’язаний теперішній роботодавець виплатити зазначену компенсацію?

 

 

Консультація 06.10.20

300620

Відповідальність за відсутність Z-звітів

Згідно з ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) фіскальний звітний чек (далі – щоденний Z-звіт) – документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звітний чек) реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) або програмним РРО (далі – ПРРО), ... 

 

Консультація 29.09.20

300620

Про розрахунок орендної плати

Згідно ст.759 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк. .... 

 

 

Консультація 22.09.20

300620

Деякі питання звільнення військовозобов'язаних

Підстави припинення трудового договору визначені в ст. 36 Кодексу законів про працю України. Так, згідно цієї статті підставами припинення трудового договору є: .... 

 

 

Консультація 15.09.20

300620

20-ОПП: подання та відповідальність

Згідно із п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), .... 

 

 

Консультація 08.09.20

300620

Щодо надання відпустки за свій рахунок  без збереження заробітної плати під час карантину

У відповідності до ст. 84 Кодексу законів про працю у випадках, передбачених статтею 25 Закону України «Про відпустки», працівнику за його бажанням надається в обов'язковому порядку відпустка без збереження заробітної плати.... 

 

 

Консультація 01.09.20

300620

На підставі яких документів відбувається введення в експлуатацію виробничого цеху після реконструкції

Правові та організаційні основи містобудівної діяльності регламентовані нормами Закону України №3038-VI від 17.02.2011р. «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі Закон).Так, відповідно до п.1 ст.1 Закону під будівництвом розуміється - нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт об'єкта будівництва....