Консультація 20.10.20

300620

Податкова накладна зареєстрована більше ніж як 1095 днів назад, як бути з коригуванням до такої накладної?

Податківці не припиняють у своїх роз’ясненнях щодо норм п.192.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ, Кодекс) відмовляти платникам податку у праві на реєстрацію розрахунків коригування до зареєстрованих податкових накладних, з дня виписки яких пройшло 1095 днів, посилаючись на норми ст.102 ПКУ.

 

 

Консультація 11.08.20

300620

Порядок формування податкового кредиту при  застосуванні касового методу відповідно до пункту 44 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу

Відповідно до п.44 підр.2 розд.ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ, Кодекс) тимчасово, до 1 січня 2022 року, платники податку, які здійснюють зокрема постачання, передачу, розподіл електричної та/або теплової енергії визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за касовим методом... 

 

 

Консультація 04.06.19

300419

Щодо виплати компенсації лікувально-профілактичного харчування працівників

Статтею 166 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) передбачено, що на роботах зі шкідливими умовами праці працівникам видається безоплатно за встановленими нормами молоко або інші рівноцінні харчові продукти....

 

Консультація 12.03.19

120319

ПДВ при відшкодуванні вартості комунальних послуг

Відповідно до п.185.1 «б» Податкового Кодексу України (далі ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу...

 

Консультація 05.03.19

050319

Особливості застосування зведених податкових накладних

Терміни реєстрації податкових накладних наведені к п.201.10 Податкового Кодексу України (далі ПКУ), а саме:
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:..

 

Консультація 22.01.19

220119

Про коригування податкової накладної з імпорту послуг

Згідно з п.208.2 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України, нараховує ПДВ за основною ставкою податку на базу оподаткування, визначену згідно з п.190.2 ПКУ...

...

 

Консультація 25.12.18

251218

Оподаткування переміщення рекламних зразків через кордон

Відповідно до ч.1 ст.82 Митного Кодексу України (далі МКУ) українські товари, які  випускаються для вільного обігу за межами митної території України без зобов'язань щодо їх зворотного ввезення, розміщуються у митному режимі експорту. Вимоги до оформлення і використання митних декларацій, на підставі яких декларуються товари, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України, затверджені Постановою КМУ №450 від 21.05.12р...
 

Консультація 20.11.18

201118

Особливості надходження передоплати від нерезидента

Яка дата виникнення податкових зобов'язань з ПДВ?
На яку дату виникає дохід - дату надходження валюти на розподільчий рахунок чи на поточний рахунок?
В якому періоді відобразити податковий кредит і на підставі яких документів?
 
 

Консультація 27.03.18

270318

Граничні терміни реєстрації податкових накладних 

Підприємству було поставлено зерно пшениці, яке було оплачено. Але постачальник не видав податкову накладну і не зареєстрував. В який термін постачальник повинен був зареєструвати ПН, який граничний термін реєстрації? Чи може постачальник повернути суму сплаченого нами в вартості товару ПДВ?