Алгоритм дій підприємства за результатами перевірки ФСС
За результатами перевірки ФСС України, на підприємстві були виявлені помилки в розрахунку сум нарахованих та виплачених лікарняних. Було визначено, що є суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, які необхідно донарахувати, так і суми, які були зайво нараховані.
Внаслідок чого виникають наступні питання:
Оподаткування компенсації витрат на медогляд виконавцю за договором підряду
Роботодавець у рамках трудового законодавства зобов'язаний організовувати за свій рахунок проведення медичних оглядів окремих категорій працівників (ст. 169 КЗпП; ст. 17 Закону від 14.10.92 р. № 2694-XII «Про охорону праці» (далі – Закон № 2694). Це стосується як попереднього (при прийнятті на роботу), так і періодичних і позачергових (протягом трудової діяльності) медоглядів...
Щодо заповнення уточнюючого податкового розрахунку за формою № 1ДФ
На підприємстві склалась ситуація: працівник запізнився на літак з попереднього відрядження, тому його заплановане чергове відрядження не відбулось, придбаний підприємством авіаквиток не використано, вартість квитка підприємству авіакомпанією не повертається. Як вчинити підприємству за даних обставин?
Некоторые вопросы при заключении договора мены: особенности и налогообложения дохода.
Порядок оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розділом IV ПКУ, відповідно до пп. 163.1.1 п. 163.1 ст. 163 якого об’єктом оподаткування резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого включається, зокрема, частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст. 172 ПКУ (пп. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 ПКУ)...
Оподаткування у разі укладання договору міни земельних ділянок сільськогосподарського призначення
Оподаткування у разі укладання договору міни земельних ділянок сільськогосподарського призначення, за умови, що Особа 1 передає у власність Особі 2 земельну ділянку площею 5 га, а Особа 2 передає у власність Особі 1 земельну ділянку площею 2 га з доплатою (у Особи 2 земельна ділянка перебуває у власності менше 3-х років).
Підприємство платило до 1 липня 2018р податок на доходи фізичних осіб 18% із заробітної плати працівників та за оренду автомобіля (з суми оренди) за одними реквізитами. З 1 липня 2018 року змінені реквізити для оплати податку на доходи фізичних осіб. Податкова наголосила на перерахунку по двох різних рахунках. Чи не допустило підприємство помилки сплачуючи податок на доходи фізичних осіб (оренда автомобіля) до 01 липня 2018 року на один рахунок? Як правильно проводити оплату податку на доходи фізичних осіб (оренду автомобіля) та податку на доходи фізичних осіб (заробітна плата) з 01 липня 2018р.?
Придбання ТМЦ робітником за власні кошти
Робітник придбав матеріали для підприємства за рахунок власних коштів,підприємство відшкодувало його витрати, видавши йому кошти під звіт через декілька днів після подачі авансового звіту про витрати. Чи потрібно обкладати видані кошти ПДФО та військовим податком та показувати їх в звіті 1ДФ.
Вартість чаю в залізничному квитку
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» (далі - постанова № 98) та Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 р. № 59 (далі – Інструкція № 59), витрати на харчування...
Сторінка 1 із 2