ДПСУ оприлюднила проєкт змін до декларації з рентної плати
 
 
 
 
Правління Національного банку України
Постанова від 17.09.2021р., № 94
«Про подання учасниками ринку небанківських фінансових послуг фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами» 
 
 
Комісія ТЕБ і НС розглянула питання встановлення по всій території України жовтого рівня епіднебезпеки
 
 
 
 
На засіданні 20 вересня Уряд продовжив дію карантину через коронавірус до 31 грудня
 
 
 
 
20 вересня слід подати звітність з ПДВ, плати за землю, акцизу та ренти, а також сплачувати роботодавцям ЄСВ, а єдиний податок ФОПам 1 та 2 груп
 
 
 
 

Консультація 21.09.21

020321

Щодо ненормованого робочого дня працівника

Ненормований робочий день – це особливий режим робочого часу, який встановлюється для певної категорії працівників у разі неможливості нормування часу трудового процесу (п.1 Наказу Мінсоцполітики від 10.10.1997 року N 7 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці»)...

 

Консультація 14.09.21

020321

Чи може комерційний інвойс бути первинним документом на оприбуткування товару?

Відповідно до ст.2 Закону України від 16.07.1999р. №996-ХІУ «Про бухгалтерській облік та фінансову звітність» (далі – Закон №996) цей Закон поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, на представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності ...

 

Консультація 07.09.21

020321

Щодо матеріальної відповідальності працівника

Згідно із ст. 130 Кодексу законів про працю України працівники несуть матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації внаслідок порушення покладених на них трудових обов'язків....

 
 

Консультація 31.08.21

020321

Чи може неодноразове надання безвідсоткової поворотної фіндопомоги розглядатися як фінансове посередництво на постійній основі?

Відповідно до п. 6 пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють діяльність у сфері ...