Новини 12.02.24 

Затверджено Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості

Кабінет міністрів Постановою від 06.02.2024 р. № 127 затвердив Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.

Цей Порядок визначає механізм та умови здійснення перерахунку вартості послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами / управління побутовими відходами за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.

Дія Порядку поширюється на виконавців послуг та споживачів, яким надається відповідна послуга.

Порядок не застосовується на територіях, які включено до затвердженого Мінреінтеграції переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією:

з дати виникнення можливості бойових дій до дати припинення можливості бойових дій та протягом 3 місяців з дати припинення такої можливості;

з дати початку бойових дій до дати завершення бойових дій та протягом 3 місяців з дати їх завершення;

з дати початку тимчасової окупації до дати завершення тимчасової окупації та протягом 3 місяців з дати її завершення.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування