Юридичні послуги
 

urcon

    Крім послуг, пов'язаних з аудитом наша компанія надає наступні юридичні послуги:представительство интересов заказчика во всех судах Украины, различных уровней и специализаций;
  • адміністративне та судове оскарження рішень податкової інспекції;
  • правова підтримка господарської діяльності клієнта (від підготовки установчих документів до проведення окремих операцій);
  • складання скарг, заяв, позовних заяв та інших процесуальних документів;
  • надання консультацій з декількома варіантами вирішення проблем;
  • захист клієнта від незаконних дій контролюючих органів (в тому числі під час проведення перевірок);
  • постійний моніторинг судової практики (з наданням актуальною позитивної та негативної судової практики, а також виявлення позиції судів і її зміни).
 Щодо представництва в судах можемо сказати, що ми беремося майже за всі категорії спорів (адміністративні, господарські, цивільні, земельні, корпоративні). При розгляді можливості участі в суперечці ми надаємо клієнту об'єктивну оцінку його шансів на перемогу (у всіх суперечках вигравати неможливо).
При цьому нашої основною спеціалізацією є податкові спори. У разі необхідності ми можемо підключитися до справи на будь-якій стадії розгляду починаючи з підготовки заперечень на акт перевірки та закінчуючи останньою судовою інстанцією. Слід зазначити, що шанси в податковому спорі (як і будь-якому іншому) оцінюються вище, якщо в суперечку вступати на ранніх стадіях розгляду справи. Але в будь-якому випадку специфіка податкових суперечок така, що в них потрібні знання, як в області права, так і в сфері оподаткування, ведення податкового та бухгалтерського обліку, розрахунково-касового обслуговування. У зв'язку з цим нашим підприємством практикується представництво інтересів замовника в суді одночасно двома фахівцями (аудитор + юрист), що сприяє максимально можливого виконання поставлених замовником завдань.
logobotsrv