Новини 12,01,21

Міністерство Фінансів України

Наказ від 27.11.2020р., № 729

«Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового»

minfin2BigДаним Наказом Мінфін затвердив нові форми акцизних накладних, розрахунків коригування до них та заявок на поповнення (коригування) залишку пального і спирту етилового.

А саме:

аяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів;

акцизної накладної форми "П";

акцизної накладної форми "С";

розрахунку коригування акцизної накладної форми "П";

розрахунку коригування акцизної накладної форми "С";

заявки на поповнення (коригування) залишку пального;

заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового.

Також затверджено Порядок заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового.

Відповідно втратить чиність наказ Мінфіну від 19.06.2019 р. №262, яким затверджені старі форми документів для платників акцизу.

Вступить в силу з 27.01.2021р.

Текст Наказу розміщений в розділі «Нове в законодавстві»