Новини 11.01.20

Зараз у фонді є близько 8700000 паперових даних. Протягом 2019 оцифровано 1338417 матеріалів, які увійшли до Державного фонду документації із землеустрою, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному сайті Госгеокадастра.

До складу зазначених документацій входять персональні дані, зокрема, серія і номер паспорта громадянина, ідентифікаційний номер фізичної особи, копії паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи.

Крім цього, вже розпочато технічні заходи щодо деперсоналізації цих даних і зміни правил користування для забезпечення громадянам можливості в реальному часі за допомогою технічних засобів здійснювати пошук, перегляд і копії матеріалів Державного фонду документації із землеустрою.

У той же час хочемо повідомити, що даний функціонал є тестовою версією, в подальшому його функції будуть доопрацьовуватися і вдосконалюватися. У найближчій перспективі громадянам буде надано повний доступ до всіх даних.

 

 

За матеріалами https://land.gov.ua/derzhheokadastr-nadaie-dostup-do-elektronnoho-fondu-derzhavnoho-fondu-dokumentatsii-iz-zemleustroiu/