Новини 18.12.19

НБУ

Постанова від 10.12.2019р., № 148

«Про деякі питання встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та внесення зміни до Класифікатора іноземних валют та банківських металів»

nbu5BigДаною Постановою Нацбанк затвердив Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та розрахунку довідкового значення курсу гривні до долара США й облікової ціни банківських металів.

Згідно із Положенням Нацбанк:

- установлює офіційний курс гривні до інвалют та міжнародної рахункової грошової одиниці з періодичністю відповідно до переліків інвалют, визначених відповідно до пп. 1, 2 п. 5 розд. II Положення;

- розраховує облікову ціну банківських металів з періодичністю відповідно до переліку банківських металів, визначеного відповідно до пп. 3 п. 5 розд. II Положення;

- установлює уточнений офіційний курс гривні до спеціальних прав запозичення - один раз на місяць (другого робочого дня місяця, станом на останній робочий день попереднього місяця).

Нацбанк не має жодних зобов'язань зі здійснення операцій з купівлі-продажу інвалюти за їх офіційним курсом та з купівлі-продажу банківських металів за їх обліковою ціною.

Крім цього, постановою внесено зміни до Класифікатора іноземних валют та банківських металів.

Набирає чинності з 27.12.19р.

Текст Постанови розміщений в розділі «Нове в законодавстві»