Новини 01.11.19

30 жовтня 2019 року, Верховна Рада ратифікувала міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень относительно податків на доходи.

rada2Big

1. Ратифіковано Угоду між Урядом України та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень относительно податків на доходи і Протокол до нього, вчинені 4 серпня 2016 року в м Путраджая.
Прийнято Відповідний Закон (проект № 0002) "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень относительно податків на доходи і Протоколу до неї".

2. Ратифікований Протокол про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням относительно податків на доходи, досконалий 11 грудня 2015 року в м.Києві.

Відповідний Закон (проект № 0003) підтримав 316 народних депутатів.

3. Ратифікований Протокол між Урядом України і Урядом сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень относительно податків на дохід і на приріст вартості майна, досконалу в Лондоні 10 лютого 1993 року, вчинений в м Лондоні 9 жовтня 2017 року.

Прийнято Відповідний Закон на базі проекту № 0006.

Все Зазначені міжнародні договори вступлять в силу з дати отримання останнього письмового повідомлення про завершення договірними державами всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для вступления в силу.

За матеріалами: https://minfin.com.ua/2019/10/30/39551653/