Новини 03.10.19

Закон України

№78-IX от 12.09.2019г.

«Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

rada6BigДанним Законом встановлюються основні засади організації та здійснення режиму спільного транзиту товарів митною територією України, порядок і умови переміщення таких товарів підприємствами митною територією України в режимі спільного транзиту, здійснення митних формальностей, застосування механізму гарантування сплати митного боргу, застосування спеціальних транзитних спрощень та інші особливості здійснення операцій режиму спільного транзиту.

Суб'єкт режиму має право обрати митний режим, у який він бажає помістити товари. У разі переміщення товарів транзитом суб'єкт режиму має право помістити товари в митний режим транзиту відповідно до Митного кодексу або помістити товари в режим спільного транзиту як різновид митного режиму транзиту відповідно до цього Закону.

Дія Закону не поширюється на переміщення міжнародних поштових відправлень, які перевозяться відповідно до вимог актів Всесвітнього поштового союзу, а також на переміщення окремих видів товарів, щодо яких встановлена заборона на їх переміщення через митну територію України.

Набирає чинності через 6 місяців з дня, наступного за днем його опублікування Текст Закона, та діє до набрання чинності для України Конвенцією про процедуру спільного транзиту від 20.05.1987.

Розміщений в розділі «Нове в законодавстві»