Консультація 08.09.20

Щодо надання відпустки за свій рахунок  без збереження заробітної плати під час карантину

300620

У відповідності до ст. 84 Кодексу законів про працю у випадках, передбачених статтею 25 Закону України «Про відпустки», працівнику за його бажанням надається в обов'язковому порядку відпустка без збереження заробітної плати.

Разом з тим, статтею 26 Закону України «Про відпустки» передбачені підстави, за яких, працівникам, може надаватися відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін. Так, за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Згідно частини третьої, статті 26 Закону України «Про відпустки» у разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін, встановлений для відпустки без збереження заробітної плати, яка надається працівнику за його бажанням в обов'язковому порядку.

Тобто, як бачимо, працівник, за згодою із роботодавцем, може отримати відпустку без збереження заробітної плати на весь час дії карантину. При цьому, якщо період карантину буде продовжено, то така відпустка може бути продовжена та надаватися на такий період, на який буде запроваджено режим карантину.

Відпустки без збереження заробітної плати за сімейними обставинами та на період дії карантину між собою не пов’язані, та надаються незалежно одна від одної.

Г. В. Загорулько                                                                                      ТОВ «Профі-Аудит»