Консультация 24.09.19

Влияние доначисления сумм заработной платы работникам за труд в праздничные дни и доурочно за прошлые периоды на расчет средней заработной платы.

090419

Для розрахунку відпускних суму донарахованої заробітної плати включають до місяця, за який вона донарахована. Підтвердженням цього є лист Мінсоцполітики від 09.12.2011 р. № 1105/13/81-11: лише премії включаються в заробітну плату того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю, всі інші виплати мають враховуватись в ті місяці, за які їх здійснено.

Виходить, якщо у розрахунку середньої зарплати для розрахунку відпускних брали участь виплати, які переглянуті у подальшому у бік збільшення, бухгалтер повинен:

1) розрахувати ще раз середню зарплату за той самий розрахунковий період, враховуючи суми доплати;

2) відобразити донарахування відпускних на різницю між сумою попередньо визначених відпускних та сумою відпускних, визначених з урахуванням доплати.

Суму донарахованої зарплати (на яку нараховано ЄСВ) для розрахунку лікарняних та декретних враховують у тому місяці, в якому вона нарахована. Більш того, таке нарахування не вплине на розмір лікарняних та декретних, виплачених у попередніх періодах (лист Мінсоцполітики від 22.07.2013 р. № 380/18/99-13).

Ганна Загорулько                                 ТОВ «Профі-Аудит»